Home / Info Korporat / Pengurusan / Ahli Lembaga Pengarah

Ahli Lembaga Pengarah

Ahli Lembaga Pengarah di lantik oleh Menteri Wilayah Persekutuan yang terdiri daripada:

  • Seorang Pengerusi
  • Seorang Timbalan Pengerusi
  • Empat orang anggota lain

Pengerusi

dato'-sri-hj-amir

YBhg. Dato' Sri Haji Amir bin Haji Hussien

Tarikh Lantikan:

1 Julai 2020 - 30 Jun 2022

Timbalan Pengerusi

KSU

YBhg. Datuk Hjh Rosida binti Jaafar

Tarikh Lantikan:

11 November 2019 - 10 November 2022

Ahli

anon

Encik Azhar bin Noraini

Ahli

Tarikh Lantikan:
15 November 2019 - 14 November 2022

danielmah

YBhg. Datuk Danial Mah bin Abdullah

Ahli

Tarikh Lantikan:
1 November 2019 - 31 Oktober 2022

anon

Puan Mahfuzah binti Baharin

Ahli

Tarikh Lantikan:
2 November 2020 - 1 November 2022

anon

Datin Herin binti Lumpisau

Ahli

Tarikh Lantikan:
30 November 2020 - 29 November 2022

Kemaskini terakhir 07/07/2021 - 05:57pm