mel E-mail  

Lembaga Pengarah


 



 

YBhg. Dato' Sri Haji Amir bin Haji Hussein

- Pengerusi


1 Oktober 2018 - 30 September 2020

 

timb. pengerusi



YBhg. Datuk Seri Adnan bin Hj. Md Ikshan

- Timbalan Pengerusi


23 Januari 2017 - 21 November 2018


 

ahli

 

YBhg. Datuk Haji Allauddin Bin Haji Anuar

- Ahli



1 November 2017 - 31 Oktober 2019


 

ahli

 

En. Daniel Mah bin Abdullah 

- Ahli



1 November 2017 - 31 Oktober 2019

 

ahli

 

En. Suhaili bin Ahmad

- Ahli


15 Julai 2015 sehingga tidak berkhidmat di Kem Kew @ sehingga Penamaan beliau ditarik balik

 

 

Assoc. Professor Dr. Geoffrey Harvey Tanakinjal

- Ahli


1 Oktober 2018 - 30 September 2020

 

 

Ahli Lembaga Pengarah dilantik oleh Menteri Wilayah Persekutuan yang terdiri daripada:

  • Seorang Pengerusi

  • Seorang Timbalan Pengerusi

  • Empat orang anggota lain